новини

Запорізька громадська організація «Суспільна взаємопоміч», відома своєю матеріальною і юридичною допомогою бійцям АТО, взяла під своє крило новостворену футбольну команду молодіжної ліги. Футболісти потребували нової форми — з її придбанням хлопцям допомогли засновники громадської організації «Суспільна взаємопоміч» Аліна Рижий і Павло Нікітченко.

Цікаво, що після такого сприяння з боку запорізьких громадських діячів, футболісти команди, яка раніше не мала назви, надалі вирішили називатися «Суспільна взаємопоміч». На зворотній стороні форми хлопців написано адресу сайту громадської організації, де можна дізнатися про потреби українських військових.

За словами Аліни Рижий, на цьому громадські діячі зупинятися не збираються і готові й далі допомагати молодій футбольній команді.

futbol4

— Ми дізналися про те, що хлопці потребують допомоги, і прийняли рішення з Павлом, що забезпечимо хлопців формою і підтримаємо футболістів у їх ініціативах, — говорить Аліна. — І хоч наша громадська організація, в основному, займається бійцями АТО (юридична і матеріальна допомога), все ж для нас здоровий спосіб життя і підтримка молоді — це також пріоритетний напрямок. Хлопці з команди усі чудові, усі спортсмени, патріотично налаштовані, й ми, у свою чергу, збираємося їм допомагати і заохочувати небайдужих людей до популяризації здорового способу життя. Будемо робити для них усе можливе.

futbol3

Передача форми відбулася на минулому тижні, а вже 4 грудня у запорізькому спорткомплексі «Динамо» команда «Суспільна взаємопоміч» зіграла свою першу гру турниру. Хлопці вийшли на поле у новій формі і з новою назвою. Вболівати за своїх підопічних прийшли і члени громадської організації «Суспільна взаємопоміч» Аліна Рижий і Павло Нікітченко.

futbol2

Гра була напруженою і драйвовою, але вже з перших хвилин було видно явного лідера поєдинку. Результат матча — 5:1 на користь гравців «Суспільної взаємопомочі». Отже, старт оновленої команди виявився вдалим!

futbol