Проекти

Українську армію формують активні і здорові чоловіки. Відправляючись на фронт, вони роблять паузу у своєму цивільному житті на невизначений строк. Вони залишають сім’ю, роботу і навчання без гарантій того, що повернуться живими, здоровими і працездатними. Проте після повернення з АТО люди нерідко стикаться з несправедливістю. Спроби фінансово і соціально адаптуватися у статусі учасника АТО блокуються самою державою. Щоби відстоювати свої права і добиватися того, що їм належить за законом, українські військові змушені звертатися по допомогу до юристів.

Юристи организації «Суспiльна взаємопомiч» професійно надають безкоштовну допомогу учасникам АТО у головному питанні – питанні отримання статусу учасника бойових дій і відповідних пільг. Другою болючою темою для військових стало підтвердження бойових поранень. Факт отримання бойових травм навмисно приховується, подібні поранення фіксуються як побутові. Адже грошова компенсація у таких випадках не надається…

Спеціалисти також роз’яснюють, як оформити пенсію по втраті годувальника, отримати одноразову грошову допомогу пораненим і сім’ям загиблих, а також консультують щодо оформлення статусу інваліда війни і пенсій по інвалідності, оформлення земельних ділянок, поставлення на квартирний облік і з інших питань.

Цивілізованість суспільства зажди вимірюється його ставленням до тих, хто загинув за інтереси цього суспільства. Проте українські политики не бажають відповідним чином ставитися до своїх героїв. Тому юристи беруть на себе зобов’язаність щодо безкоштовного і всебічного захисту прав загиблих і скалічених у цій війні. У нашій команді працюють люди, які не шукають публічного визнання, вони готові поіменно дякувати кожному захисникові України за їх відвагу і сміливість.