Проекти

Від початку «антитерористичної операції» до сьогоднішнього дня військові пройшли колосальний шлях трансформації зі звичайних новобранців у професійних військових. Разом з ними змінилося і їх оточення. Звичайні люди стали волонтерами, які, ризикуючи життям, постійно пробираються у саме «серце» війни, щоби забезпечити військових усім необхідним. Волонтерська організація «Суспiльна взаємопомiч» регулярно надає допомогу бійцям і точно знає, з якими труднощами і складнощами вони стикаються. Наприклад, однією з найбільших і найчисленніших статей «витратних матеріалів» є тактичне спорядження, професійна екіпіровка.

На початку служби військовим видають лише один комплект форми. При активному «повзанні» й участі у бойових діях вона розсипається впродовж кількох днів. У результаті бійці змушені носити, що прийдеться. Проте будь-яка людина розуміє, що тактичне спорядження повинне відповідати високим стандартам якості для того, щоби боєць міг виконувати поставлені перед ним завдання у встановлені строки. Чим комфортнішим, зручнішим і раціональнішим є спорядження, тим якісніше боєць буде захищати кордони держави і спокій мирних громадян.

Тому волонтери постачають бійцям АТО високоякісні бронежилети, військовий одяг, взуття і головні убори, захисні комплекти (які включають наколінники, налокотники, рукавички, окуляри), бойові системи і підсумки, які дозволяють узяти з собою на завдання максимум зброї, боєприпасів, інших необхідних речей.

Проте список «комплектів виживання» настільки великий, що без допомоги не обійтись. Організація «Суспiльна взаємопомiч» звертається до всіх небайдужих із проханням надати допомогу в забезпеченні бійців тактичним спорядженням. Від імені українських солдат ми будемо вдячні як за матеріальну допомогу, так і за постачання потрібних матеріалів.