Проекти

По мірі розвитку воєнних дій на Донбасі українська армія з кожним днем додає у кількості, набирається досвіду, виховує професійних військових. Сьогодні українські бійці – це згуртована команда, яка становить серйозну загрозу для ворога. У склад армії входить велика кількість підрозділів і формувань, серед яких є піхотні і розвідбригади, а також загони снайперів.

Проте Росія, широко використовучи свої військові ресурси, продовжує наносити важкі удари. Це призводить до великих людських втрат. Крім застосування важкої військової техніки і сучасних засобів спостереження терористи чинять постійний снайперський тиск. У цьому секторі українська армія особливо вразлива, оскільки зазнає гостру нестачу сучасних далекобійних знарядь і відповідного спорядження.

Снайпер – це боєць, який пройшов серйозну підготовку і досконало володіє мистецтвом влучної стрільби. Він працює сам або в парі. Вирушаючи на завдання, боєць повинен мати при собі численне професійне спорядження для того, щоби успішно виконати завдання: вразити ціль, залишаючись непоміченим.

З метою нерозголошення докладної інформації, якою може скористатися ворог, ми не розміщуємо детальні дані про необхідне спорядження.

При особистому зверенні і бажанні посилити снайперське забезпечення наших бійців організація «Суспiльна взаємопомiч» готова надати повну інформацію про потрібні інструменти і аксесуари.