Проекти

Тривалий час у межах АТО Росія використовує Донбас в якості полигона для випробувань сучасних засобів розвідки, безпілотних літальних апаратів, відпрацювання тактики дій війск спеціальних операцій, відпрацювання сучасних ударних засобів, артилерії тощо. Супротивник відкрито демонструє свої ресурси і спецпідготовку.

Перед українськими військовими стоїть складне завдання: гідно витримувати і відповідати на постійні атаки ополченців. А для цього армія гостро потребує приладів спостереження, таких як тепловізори, біноклі, відстанеміри і т.п. Адже сьогодні сильнішим є не той, хто далі і потужніше вистрелить, а той, хто зможе попередити атаку, вчасно виявивши супротивника за допомогою високих технологій.

Найбільше українським військовим бракує:

  • оптики (біноклів нічного бачення та інших модифікацій);
  • приладів нічного бачення (ПНБ) будь-яких форм-факторів, у тому числі «монокулярів» або у вигляді приставки до денних оптичних прицілів;
  • тепловізорів – приладів для спостереження за розподілом температури досліджуваної поверхні.

Проблема з засобами виявлення з кожним днем стає все серйознішою, оскільки вони взагалі не закуповуються. Українським військовим залишається покладатися лише на волонтерів. Організація «Суспiльна взаємопомiч» активно бере участь у збиранні коштів на закупівлю вищезгаданої техніки, а також має право і можливість отримувати дану техніку в якості благодійного внеску.

Звіт про збирання коштів, закупівлю/надходження техніки буде розміщено на нашому сайті.