Проекти

Україна другий рік перебуває у стані війни. Армії стає все складніше протистояти проявленню агресії з боку сусідньої держави. Чоловіки активно і добровільно йдуть в армію, щоби захистити рідні землі, але бойові сили часто виявляються нерівними…

У 2014 році численна українська армія була сформована у рекордні строки. Сьогодні вона здатна не тільки утримувати позиції, але й здобувати перемоги, нарощуючи міць і численність. Усе це стало можливим не тільки через відважність і хоробрість солдат, але і завдяки всебічній допомозі всередині і ззовні держави. Адже волонтери і волонтерські організації надають регулярну допомогу в озброєнні, екіпіруванні й оснащуванні військових.

Поряд з тим, що ворог має у своєму розпорядженні військові позашляховики різних сучасних модифікацій (такі як «Позашляховик Тигр», який первісно був розроблений для ОАЕ, «Казак», «Комбат» та інші), українські військові через недостатню оснащеність змушені нести людські втрати.

Довідка: За 2015 Україна отримала від США близько 200 машин HMMWV, "Хамві", з яких лише 30 одиниць були броньованими від куль і осколків. Решта машин є уразливими для вогню і мін супротивника позашляховиками, які не витримують реалій війни на Донбасі.

Тому сьогодні одним із найнеобхідніших атрибутів боїв є позашляховики. Ці автомобілі можуть слугувати захистом і загрозою для терористів одночасно. Броня захищає від великокаліберних кулеметів і мін, а встановлені бойові модулі з тепловізорами дозволяють наступати. Українські військові з щирою вдячністю готові прийняти будь-яку матеріальну допомогу для придбання позашляховиків, а також спеціально підготовлені (броньовані) машини або будь-які джипи «на ходу» для подальшої модифікації, підготовки їх до бойових дій для подальшого виконання складних тактичних задач.